Для дитячого садка купили 17 ляльок і 12 ведмедиків за однаковою ціною.За ведмедиків заплатили на

215 грн менше ніж за ляльки.Скільки коштують ляльки і ведмедики окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Репин Вова.
1) 17 - 12 = 5 - на столько меньше медведей
2) 215 : 5 = 43 грн. - цена 1 медведя
3) 17 * 43 = 731 грн. - стоят куклы
4) 12 * 43 = 516 грн. - стоят медведи
Ответ: 731 грн. за кукол и 516 за медведей.