Магазин продав за три дні партію яблук, причому за перший день було продано 45 % усіх яблук, за

другий — 60 % остачі, а за третій — решту 660 кг. Скільки всього кілограмів яблук було продано за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифоров Максим.

Ответ:

a-45%=b

b-60%=660  b=100%

100%-60%=40%=660

1%=660/40=16,5 100%=1650 b=1650

a=100% 100%-45%=55%=1650

1%=1650/55=30 100%=3000=a

Всего было продано 3000кг

Пошаговое объяснение: