Магазин продав за три дні партію яблук, причому за перший день було продано 45 % усіх яблук, за

другий — 60 % остачі, а за третій — решту 660 кг. Скільки всього кілограмів срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Арабян Эмиль.

Відповідь:3000кг

Покрокове пояснення:

1) 100 - 45 = 55%= 0,55 остача після першого дня;

2) 0,55*0,6=0,33= 33% за другий день ( від всієі кількості)

3) 100 - (45+33) = 22% за третій день = 660кг

4) 660:22*100 = 3000 кг всього