5.Магазин продав за 3 дні партію яблук. За перший день було продано 35 відсотків всіх яблук, за

другий день -40 відсотків ,а за третій -75кг.Скільки кг яблук було продано за три дні? пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Ева.

Відповідь:

Нехай загальна маса партії яблук дорівнює х кілограмів. Тоді:

- за перший день було продано 35% * х = 0.35x кілограмів яблук.

- за другий день було продано 40% * х = 0.4x кілограмів яблук.

- за третій день було продано 75 кг яблук.

Отже, загальна маса проданих яблук дорівнює:

0.35x + 0.4x + 75 кг = 0.75x + 75 кг

Тож, щоб знайти масу проданих яблук, потрібно знайти значення виразу 0.75x + 75 кг. Оскільки нам невідома маса всієї партії яблук, ми не можемо точно обчислити це значення. Однак ми можемо вважати, що за три дні продано всі яблука, тому:

0.35x + 0.4x + 75 кг = x

Розв'язуємо рівняння відносно x:

0.75x + 75 кг = x

0.25x = 75 кг

x = 300 кг

Отже, було продано 300 кг яблук за три дні.