Визначити стехіометричні коефіцієнти за допомогою методу електронного або електронно-іонного

балансу. Вказати тип ОВР; обчислити молярні маси еквівалентів окисника та відновника для хімічної реакція, яку наведено в табл. KCrO2 + PbO2 + KOH → K2CrO4 + K2PbO2 + H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Вика.

Відповідь:

Пояснення:

K(+)Cr(3+)O2(-2)+3Pb(+4)O2(-2)+2K(+)OH(-)= 3Pb(2+)O(-)+2K2(+)Cr(+6)O4(-2)

+H2O

3Pb(+4)+6e=3Pb(+2) окисник

2Cr(+3)-6e=2Cr(+6) відновник

Міжмолекулярна ОВР

Мекв(PO2)=M(PO2)/1*2=293.2/2=146 г/моль

Мекв(KCrO2)=M(KCrO2)/3=123/3=41 г/моль