у бібліотеку завезли книжки на загальну суму 1138 грн* 15 книжок з хімії за ціною 20,3грн за

примірник, 17 книжок з біології за ціною 25,5 за примірник і 16 книжок з географії. Скільки коштує одна книжка з географії. Розв язок і дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Куличенко Андрей.

Ответ:

25 грн

Пошаговое объяснение:

15 книг * 20,3 грн = 304, 5

17 книг * 25,5 грн = 433, 5

16 книг * ? грн =

304,5 + 433, 5 = 738

1138-738=400

400:16=25

Отвечает Лобанова Аня.

Ответ:

Книга по географии стоит 25 грн

20.3*15=304.5 грн.

25.5*17=433.5 грн.

304.5+433.5=738 грн.

1138-739=400 грн.

400/16=25 грн.