У бібліотеку завезли 17 книжок із біології за ціною 25,5 грн і 16 кни- жок із математики. Яка

загальна вартість книжок, якщо ціна книжкиз математики в 1,2 рази більша за ціну книжки з біології?​

Ответы на вопрос

Отвечает Русских Маша.

Ответ:

923,1 грн

Пошаговое объяснение:

1) 25,5*1,2= 30,6 (грн) - ціна книжки з математики;

2) 17*25,5 =433,5 (грн) - вартість книг з біології;

3) 16*30,6=489,6 (грн) - вартість книг з математики;

4) 433,5+489,6= 923,1 (грн) - загальна вартість книжок.