Одна сторона трикутника в 7 разів менша від другої і на 66 см менша від третьої.Знайдіть сторони

трикутника,якщо його периметри дорівнює 174 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Оля.

P = a + b + c = 174 см - периметр треугольника

а = х см - первая сторона

b = 7х см - вторая сторона

с = (х + 66) см - третья сторона

Уравнение: х + 7х + х + 66 = 174

                     9х = 174 - 66

                     9х = 108

                     х = 108 : 9

                     х = 12 (см) - первая сторона

                     12 · 7 = 84 (см) - вторая сторона

                     12 + 66 = 78 (см) - третья сторона

Вiдповiдь: 12 см; 84 см; 78 см.

Отвечает Шевченко Анастасия.

Відповідь:

сторони трикутника - 12 см, 84 см і 78 см.

Покрокове пояснення:

Нехай найменша сторона трикутника = х см, тоді

друга = 7х см

третя - (х + 66) см.

складаємо рівняння:

х + 7х + х + 66 = 174;

9х = 108;

х = 12.

Отже, сторони трикутника

12 см

7 • 12 см = 84 см

12 см + 66 см = 78 см.