Як знайти число 3/5 якого дорівнюють 1.5


Ответы на вопрос

Отвечает Опалева Маша.

Ответ:

Нехай це число, яке нам необхідно знайти, візьмемо за х, тоді складемо рівняння:

\frac{3}{5} x= 1.5 I Помножити обидві частини нерівності на \frac{5}{3}

x=\frac{5}{3} *1.5

x=\frac{5}{3} *\frac{3}{2}

x=5*\frac{1}{2}

x=\frac{5}{2} чи x=2.5

Ми брали невідоме число за х, ми його знайшли, воно дорівнює \frac{5}{2} чи  2.5