За перший місяць було відремонтувати 45 відсотків дороги а за другий тридцять відсотків дороги а за

третій решту 60 км скільки кілометрів дороги було відремонтовано за 2 місяці срочно пліссс !!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

36+34=70% - отрем за 1 и 2 мес вместе

100-70=30 % - за 3 мес

140 км - 100%

х км - 30%

х=140:100*30=42 км - за 3 мес