В кімнаті довжиною 12 м i шириною 8 м потрібно покрити пластиковими плитками підлогу. Скільки

потрібно буде плиток, якщо площа кожної плитки 4 дм ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Фархад.

Ответ:12*8=96кв.метров

96*4=384плитки

Пошаговое объяснение:

Отвечает Каблукова Алина.

Ответ: 96 - кв.метров

384 - Плитки

Пошаговое объяснение:

12×8=96

96×4=384