Не використовуючи формулу коренів, знайди корені квадратного рівняння x2+14x+24=0.  


Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Дана.

Ответ:

x1=-12   x2=-2

Пошаговое объяснение:

По т.Виета:

x1+x2=-14

x1*x2=24

x1=-12

x2=-2

Отвечает Карпачёва Анастасия.

Ответ:

x1*x2=24

x1+x2=-14

x1=-12

x2=-2

Пошаговое объяснение: