Маса левиці 120 кг, що становить 4/5 маси лева. визнач масу лева.


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Егор.

Ответ:

Маса лева 150кг

Пошаговое объяснение:

120:4/5=120/1*5/4=600/4=150(кг)