Задача : із двох залізничних станцій , відстань між ними 1110 км, одночасно на зустріч один одному

вирушили два електропоїзди й зустрілись через 6 годин.Швидкість першого електропоїзда дорівнює 90км/год.Знайдіть швидкість другого електропоїзда .Склади та розв’яжи обернену задачу , у якій потрібно дізнатися через скільки годин відбудеться зустріч.

Ответы на вопрос

Отвечает Местулова Полина.

1)1110÷6=185(км/год)-швидкість загальна;

2)185-90=95(км/год)-другий поїзд.

Відповідь:95(км/год) швидкість другого електропоїзда.

Обернена задача

(90+95)×6=185×6-1110(км)-відстань.