З двох залізничних станцій відстань між якими 910км,одночасно вирушили назустріч один одному два

електропоїзди і зустрілися через 5 годин.Швидкість першого електропоїзда 87км/час.Знайди швидкість другого електропоїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Еретенина Анютка.
Вычисляем через скорость встречи.
Vвстр = V1+V2 = S/tвстр = 910 км/ 5 ч = 182 км/ч
Скорость второго поезда
V2 = Vвстр  -V1 = 182 - 87  = 95  км/ч
 ОТВЕТ: Скорость поезда 95 км/ч
Отвечает Бадртдинова Снежана.
87 км/час * 5 часов = 435 км (проехал первый)
910 км - 435 км = 475 км (проехал второй)
475 км : 5 часов = 95 км/час
Ответ: скорость второго поезда 95 км/час