Для виготовлення замазки беруть білила, льняне масло, бджолиний віск, крейда у відношенні 11 : 8 :

4 : 6. Скільки потрібно буде грам бджолиного воску, якщо треба замазати три вікна, а на одне вікно йде 580 г замазки?

Ответы на вопрос

Отвечает Таборская Алла.

11х + 8х + 4х + 6х = 580 * 3

29х = 1740

х = 60

4х = 240 грам

Отвечает Румянцев Алик.

Відповідь:

240г

Покрокове пояснення:

11x+8x+4x+6x=580*3

29x=1740

x=1740:29

x=60

60*4=240(г)-бджолиного воску потрібно.