1. Щоб виготовити замазку для дерева, беруть вапно, житнє борошно та олійний лак у відношенні

3:2:2. Скільки потрібно взяти кожного матеріалу для виготовлення 9,1 кг замазки? СРОЧНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х+2х+2х=9,1

7х= 9,1

х= 1,3 кг

3х=3*1,3= 3,9 кг вапно

2х=2*1,3= 2,6 кг житнє борошно

2х=2*1,3=2,6 кг олійний лак