Турист проїхав 280 км. Автомашиною він проїхав на 180 км більше, ніж пароплавом, а автомашиною і

пароплавом разом-на 240 км більше, ніж велосипедом. Скільки кілометрів проїхав турист кожним видом транепорту? авто перевншує швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Духопельникова Ангелина.

Ответ: авто 220, пароход 40, велик 20

условие:

a+b+c=280

a=b+180

a+b=c+240

решение:

c=(280-240)/2=20

b=(280-20-180)/2=40

a=280-20-40=220