Чому дорівнює корінь рівняння: 3x=28-x (розписати рівняння)


Ответы на вопрос

Отвечает Полканова Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 3х=28-х

3х+х=28

4х=28

х=28/4

х=7