Щойно видобуте кам яне вугілля містить 2% води, а після двотижневого пребування на повітрі воно

містить вже 12% води. На скільки кілограмів збільшиться маса однієї видобутої тони вугілля при цьому? (відповідь округліть до цілих)

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

1000*2/100=20 кг воды в добытом угле

1000-20=980 кг сухого угля

980*(1+12/100)=1097,6 мокрый

1097,6-1000=97,6 кг увеличение