Розв’яжіть задачі. 1) 3 250 000 видів рослин Землі 1/10 частина знаходиться на межі зникнення.

Скільки видів рослин на Землі на межі зникнення? 2) Найпрацелюбніші санітари лісу — мурашки. У середньому мурашки за хвилину приносять до мурашника 2 десятки комах. Скільки комах принесуть мурашки за 1 годину? 3) На сім’ю з трьох чоловік щодоби потрібно 51 кг чистого повітря. Скільки кілограмів повітря знадобиться на наш клас (у класі 15 учнів)? 4) Учні вирішили зібрати сміття в лісі. Для цього вони об’єдналися у 3 груп по 5 осіб і вирушили в різні місця. Під час цієї акції кожен учень наповнив сміттям один мішок. Скільки мішків заповнили сміттям усі учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Тимерлан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1. 1/10 частина - це 3250000/10=325000 видів рослин знаходяться на межі зникнення

2. за 1 хв - 20 комах, 1 год=60хв.

тоді за 60 хв - мурашки приносять 20*60=1200 комах

3. 1) 51:3=17 (кг) - на одну людину

2) 17*15=255 (кг) - на 15 чоловік

4.  1) 3*5=15 (ос.) - кількість дітей, які вирушили в ліс.

2) 15*1=15 (мішків) - заповнили сміттям учні.