У геометричній прогресії перший член додатній, знаменник q = -5. Якому з наведених чисел може

дорівнювати шостий член цієї прогресії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b₁>0    q=?

S₃=b₁+b₂+b₃=b₁+b₁q+b₁q²=b₁*(1+q+q²).

Так как b>0     ⇒      (1+q+q²)=наим.

(1+q+q²)'=0

1+2q=0

2q=-1  |÷2

q=-1/2.