із двох міст відстань між якими 260 км виїхали одночасно назустріч один одному два автомобілі і

зустрілися через дві години другий автомобіль рухався зі швидкістю 70 км год з якою швидкістю рухався перший автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Элина.

Ответ:

V1 = 60 км/ч (км/год)

Пошаговое объяснение:

S = 260 км

t = 2 ч

V2 = 70 км/ч

S2 = 70*2 = 140 км

S1 = S - S2 = 260 - 140 = 120 км

V1 = S1/t = 120/2 = 60 км/ч