ІЗ ДВОХ МІСТ,ВІДСТАНЬ МІЖ ЯКИМИ 260 КМ,ВИЇХАЛИ ОДНОЧАСНО НАЗУСТРІЧ ОДИН ОДНОМУ ДВА АВТОМОБІЛІ Й

ЗУСТРІЛИСЯ ЧЕРЕЗ 2 ГОДИНИ.ДРУГИЙ АВТОМОБІЛЬ РУХАВСЯ ЗІ ШВИДКІСТЮ 70 КМ ЗА ГОДИНУЗ ЯКОЮ ШВИДКІСТЮ РУХАВСЯ ПЕРШИЙ АВТОМОБІЛЬ?

Ответы на вопрос

Отвечает Каменева Даша.
260/2-70=130-70=60
Відповідь:60км