Знайди частку від ділення числа 2*3*7*11*13 на число 3*7*13 А. 2, Б 33, В, 22, Г.11 * везде

означает умнажение

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

В, 22

Пошаговое объяснение:

2*3*7*11*13  /  3*7*13 =  2*11 / 1=22