Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якого відносяться як 3 : 4, а гіпотенуза дорівнює 20

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  1 частина -,тоді а=3х, в=4х, а гіпотенуза дорівнює 20 см.

За теоремою Піфагора:

с²=а²+в²

20²=(3х)²+(4х)²

400=9х²+16х²

400=25х²

х²=400÷25

х²=16

х=√16

х₁= -4  не відповідає умові

х₂=4 см

а=3*4=12 см

в=4*4=16 см

S=1/2ab=1/2*12*16=6*16=96 см²

Отвечает Колосова Анастасия.

Ответ:

96 см^2

Пошаговое объяснение:

Нехай катети дорівнюють 3х і 4х см, тоді за теоремою Піфагора

(3х)²+(4х)²=20²

9х²+16х²=400

25х²=400

х²16;  х=4.

3*4=12 см  (один катет)

4*4=16 см (другий катет)

S=\frac{1}{2}a*b

S=\frac{1}{2}*12*16=96 см^2