Плис ,как рушить ривняня 7,8x+5,4x=3,3


Ответы на вопрос

Отвечает Білограць Соломійка.

Ответ:

1/4 або 0,25 (це одне й те ж)

Пошаговое объяснение:

7,8х+5,4х=3,3

Складемо подібні доданки:

13,2х=3,3

домножимо ліву і праву частину на 10

132х=33

х=33÷132

скоротимо ділиме та дільник на 33. Отримаємо:

х=1/4 або 0,25