У 8 ящиках 48 кг. Печива.скілтки кг. Печива у 5 ящиках?


Ответы на вопрос

Отвечает Кардон Макс.

Пошаговое объяснение:

Спочатку дізнаємося скільки кг печива у 1 ящику:

48 : 8 = 6 (кг) - печива у одному ящику

Тепер ми можемо дізнатися скільки кг печива у 5 ящиках:

6 * 5 = 30 (кг) - печива у 5 ящиках

Відповідь : 30 кг.

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:30

Пошаговое объяснение:48:8=6- в 1 ящике

6×5=30-в 5 ящиках