середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 4,2. Перше число в 1,2 разу більше від другого числа і на

2,7 більше від третьго. знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Ответ:

5,4 ; 4,5 ;2,7

Пошаговое объяснение:

Друге число буде Х , тоді перше буде 1,2 Х , а третье буде 1,2Х-2,7 , складемо рівняння: х+1,2х+1,2х-2,7/3=4,2 перетворимо і отримаємо:3,4х=15,3  х=4,5    4,5 це друге число, тоді перше буде 1,2*4,5=5,4  , а третье буде 5,4-2,7=2,7

 перевіримо: 4,5+5,4+2,7/3=4,2  Задача розвязана.