380 км З них одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі Один зі швидкістю 72 цілих

вісім десятих км год а другий 74 цілих п'ять десятих кілометрів за годину Якою буде відстань між автомобілями через 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Виктория.

Відповідь:

71.9 км

Покрокове пояснення:

Шлях, який проходить тіло можна обчислити за формулою S=vt

Відстань, яку проїхав перший автомобіль 72.8 км/год*3 год=218.4 км

А другий- 74.5км/год*3 год=223.5 км. Тоді відстань між ними 218.4 км+223.5 км-380 км=71.9 км

Отвечает Скрыпник Виктория.

1) 72,8*3=218,4 км - проехал первый автомобиль.

2) 74,5*3=223,5 км - проехал второй автомобиль.

3) 218,4+223,5-380=71,9 км - между ними.