Відстань між містами становить 260 км. Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному і

зустрілися через 2 години. Знайдіть швидкість першого автомобіля, якщо швидкість другого - 60 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

1 способ.

Выражение: 260 : 2 - 60 = 70.

1) 260 : 2 = 130 (км/ч) - скорость сближения;

2) 130 - 60 = 70 (км/ч) - скорость первого автомобиля.

2 способ.

Пусть х км/ч - скорость первого автомобиля, тогда (х + 60) км/ч - скорость сближения. Уравнение:

(х + 60) · 2 = 260

х + 60 = 260 : 2

х + 60 = 130

х = 130 - 60

х = 70

Вiдповiдь: 70 км/год.

Отвечает Братанич Андрей.

х - швидкість першого автомобіля

60 - швидкість другого автомобіля

тогда (х+60)

(х+60)×2=260

2х+120=260

2х=260-120

2х=140

х=70

Вiповiдь: швидкість першого автомобіля - 70 км/год