Як зміниця число 120 Якщо його спочатку зменшити на 30% а потім збільшити на скільки відсотків​


Ответы на вопрос

Отвечает Книшик Тетяна.

Ответ:

120×0,3=36

120-36=84

84×0,3=25,2

84+25,2=109,2

Пошаговое объяснение:

було 120 стало 109,2