Знайдіть обєм прямокутног паралелепіпеда довжина якого 8см,ширина в 1,6 разуменша від довжини,а

висота на 30% більша від ширини

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Анастасия.

Ответ:416 см³

длина-8см

ширина- 8/1,6=5 см

высота- 8*130/100=10,4 см

V=a*b*c=8*5*10,4= 416 cм³

Пошаговое объяснение: