У першому мішку в 4рази більше борошна,ніж у другому.Коли з першого мішка взяли 35кг борошна,а з

другого 8кг,то в обох мішках стало порівну.Скільки кг борошна було в другому мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Ответ:

9 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому мішку спочатку було- х кг, тоді у першому- 4х. Складемо рівняння:

Х-8= 4х-35

Х-4х= -35+8

-3х= -27

Х= 9 кг- було в другому мішку спочатку