за два дні було продано 425 кг овочів. за перший день було продано на 75 кг більше овочів, ніж за

другий. скількі овочів було продано кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  другий день продали - Х кг,

а в перший (Х + 75) складемо рівняння

х + ( х + 75) =425

2х = 425 -75

2х = 350 х

х= 175 кг ( в другий день)

175 + 75 = 250 ( в перший день)