Знайдіть число, якщо відомо, що корінь рівняння (x+7,2)*4,2=30,996 становить 0,6 цього числа.

Срочно даю 5 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Соня.

Ответ:

(х+7,2)*4,2=30,996+0,6=36,996