Помогите мне решить -12+x=-11-(-10)=


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Вова.

Ответ:

x=11

Пошаговое объяснение:

-12+x=-11-(-10)

-12+x=-11+10

-12+x=-1

x=-1-(-12)

x=-1+12

x=12-1

x=11

Проверка:

-12+11=-11-(-10)

-1=-1

Отвечает Ботова Анастасия.

Ответ:

Для початку розкрийте дужки!

Якщо перед дужками стоїть знак "-", змініть знак кожного доданка у дужках.

-12+x=-11+10

Обчислюємо суму!

-12+x=-1

Тепер, переносимо числа в праву сторону, і змінюємо знак на протилежний!

x=-1+12

x=11