Одна сторона трикутника на 1,4 дм менша від другої та у 2 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр 13,8дм

Ответы на вопрос

Отвечает Калиненкова Алина.

Ответ:

стороны: а = 3,1 дм, b = 4,5 дм, с = 6,2 дм

Пошаговое объяснение:

первая сторона а - х

вторая сторона b - (х+1,4)

третья c - 2х

Р = a+b+c

уравнение

13,8 = х+х+1,4+2х

13,8 = 4х+1,4

4х = 12,4

х= 3,1 (дм)

стороны: а = 3,1 дм, b = 4,5 дм, с = 6,2 дм