У цистерні було 38 тонн бензину. Першого дня з цистерны витратили бензину в 2,4 рази більше, ніж

другого. Після цього в цистерні залишилося 9,1 тонн бензину. Скільки бензину витратили першого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Луцків Таня.

Ответ:

В перший день було витрачено 20,4 т пального.

Пошаговое объяснение:

Позначимо витрати 2 дня через Х , тоді в перший день витратили 2,4Х, складемо рівняння: 38-х-2,4х=9,1

  -3,4 х=-28,9    3,4х=28,9    Х=8,5 т  це витратили в другий день, а в перший витратили: 38-8,5-9,1=20,4    або так :2,4*8,5=20,4