Вова за першу чверть з математики отримав 5 оцінок: 4, 3, 2, 2, 4 . Яку підсумкову оцінку за першу

чверть він отримає, якщо оцінку виводитимуть, як середнє арифметичне всіх оцінок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Елизавета.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

4+3+2+2+4=15

15/5=3

Вова получит Тройку

Отвечает Велиева Сайде.

Пошаговое объяснение:

4+3+2+2+4 = 15

15 ÷ 5 = 3 ( оцінка )