Незнайка за першу чверть з математики отримав 5 оцінок:5, 3, 2, 2, 5. Яку підсумкову оцінку за

першу чверть він отримає, якщо оцінку виводитимуть, як середнє арифметичне всіх оцінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Арина.

Ответ:

5-3+5+3+2+5=17-5-3-2-5=2