у табелі 12 оцінок відмінно що ставить 60% від усіх оцінок. скільки вього оцінок в табелі?скільки

оцінок достатнього рівня якщо вони становлять 40% від усіх оцінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Ваня.

Ответ:

40% оценок достаточного уровня - 8 оценок

Пошаговое решение:

Найдём X(100%-колличество оценок)

 \frac{12}{60\%} =  \frac{x}{100\%}

x = 12 \times 100\% \div 60\% = 20

100% - 20 оценок, 60% - 12 оценок, следовательно

40\% = 100\% - 60\% \\ 20 - 12 = 8