4. Знайдіть різницю арифметичної прогресії: 1 = -12; 2 = -8. А) 4; Б) -4; В) -20; Г) 20.


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Анастасия.

Ответ:

А 4

Пошаговое объяснение:

d = a2-a1

a1=-12

a2=-8

d=   -8      -(-12)= -8+12=4