в магазин завезли 86кг фруктів,. лимони були у 5 ящиках по 6кг у кожному, а яблука знаходились у

ящиках по 8кг.скільки завезли ящиків з яблуками?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Дима.

Ответ:

5*6=30кг–лимонів

86-30=56кг–яблук

56:8=7ящиків

Пошаговое объяснение:

Отвечает Старшинова Софья.

1 дія: 5 * 6 = 30 кг(лимонів)

2 дія; 86 - 30= 56 кг(кг фругтів без лимонів)

3 дія: 56 : 8= 7 ящиків(всього ящиків яблук)

Відповідь: 7 ящиків яблук було завезено в магазин