Менше основи рівно бічної трапеції дорівнює 4 сантиметри а бічна сторона 6 сантиметрів знайдіть

діагональ трапеції якщо її тупий кут дорівнює 120. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Денинова Мадина.

Ответ:

cos120=-cos60=1/2

по теоремі сos: d=sqrt(16+36+2*6*4*1/2)=2√19

Пошаговое объяснение: