За 3 год автомобіль проїхав 182 км. Знайдіть швидкість автомобіля (результат округліть до десятих).


Ответы на вопрос

Отвечает Водеников Илья.

Відповідь:

60,(6) або 60,7

Покрокове пояснення:

Швидкість визначається за формулою V=S/t

S=182км

t=3год

182/3=60,(6)

60,7

60,(6)= 60 и 6 в періоді, але якщо ти не в 6 класі, просто напиши 60,7