Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси ,швидкість першого автобуса 30

км/год,а другого 40 км за год,відстань між ними 420 км череь скільки годин вони зустрінутся? З КОРОТКОЮ УМОВРЮ ДАМ 70 БАЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

             v                      S                         t

1 авт.  30 км/год        } 420 км                  ?

2 авт.  40 км/год    

1)30+40=70(км/год)-швидкість зближення,

2)420:70=6(год) - вони зустрінуться.