Скласти вираз та знайти його значення: Добуток усіх цілих чисел від -5 до 3 поділити на добуток

усіх натуральних чисел від 2 до 9

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Александр.

Відповідь:

0

Пояснення:

(-5×(-4)×(-3)×(-2)×(-1)×0×1×2×3)/(2×3×4×5×6×7×8×9)=0/(2×3×4×5×6×7×8×9)=0