Площа кімнати 28м в квадраті а довжина 7 м знайди ПЕРИМЕТР цієї кімнати


Ответы на вопрос

Отвечает Ширманова Яна.

Ответ:

22м

Пошаговое объяснение:

28:7=4(ширина)

p=(4+7)*2=22(периметр)

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

22 м.

Пошаговое объяснение:

1) 28/7=4 (м)- ширина кімнати;

2)4+7=11 (м)- сума ширини і довжини;

3)11×2=22 (м)- периметр кімнати.