Запитання 7. Запишітьзвичайний дріб у вигляді десяткового і виконайте ділення 4,8 : 2/5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

2/5 = 4/10 = 0,4

4,8 : 2/5 = 4,8 : 0,4 = 48 : 4 = 12

Вiдповiдь: 12.

Отвечает Speh Liza.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

2/5=0,4

4,8:0,4=48:4=12